Yangın Merdiveni

Yangın merdiveni imalatı ve montajı yapan firmamız Anadolu Yangın tüm Türkiye’de hizmetinizdedir.

Hayat kurtarmak adına yangın merdivenleri, içinde insan barındıran tüm yapılarda olmalıdır ve Türkiye Cumhuriyeti kanun ve yangından korunma yönetmeliğine göre zorunlu hale getirilmiştir.

Firmamız Buluş Dış Ticaret’in markalarından biri olan Anadolu Yangın olarak önceliğimiz, yangın merdivenleri ve yangın kapıları imalatımızı kendi bünyemizde ve uygulamalarımızı uzman ekibimizle müşteri memnuniyeti ve yönetmelik esaslı olarak başarıyla sonuçlandırmaktır.

İnsan hayatının güvene alınması ve talep sahiplerinin güveninin esas alınması gereken bu sektörde iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın istek ve memnuniyetlerine verdiğimiz değer ile en yüksek kalitedeki malzemeyle en ince ve usta işçiliği birleştirerek uzmanı olduğumuz tüm uygulamalarımızın mükemmel olmasını hedefliyor ve bunu sağlıyoruz.

Yangın, elbette ki sıkça başımıza gelebilecek bir tehlike değildir.Ancak bir defa bile bu felakete maruz kalmanız sahip olduğunuz bir çok şeyi en önemlisi hayatınızı kaybetmenize sebep olabilir.Bu yüzden, öncelikle kendi can güvenliğiniz ve çevrenizde yaşayan yada çalışan insanların can güvenliğini korumak adına, kaliteli uygulama ve bulabileceğiniz en uygut fiyattaki yangın merdiveni projeleriniz için bizi aramadan karar vermeyin.

Yangın merdiveni ve tüm yangın güvenlik sistemleri hakkında detaylı bilgiyi bize ulaşarak uzman ekibimizden alabilirsiniz.