Yangın Kapısı

Yangına karşı korunma amaçlı kurulan tüm sistemlerin en önemli öğelerinden biri yangın kapısıdır.Yangın merdivenine çıkış olarak kullanıldığı gibi, merdiven yerine kaçış holünün olduğu yapılarda da yangın kapısı kullanılır.

Yönetmeliğe uygun imalatı yapılan yangın çıkış kapısı, sadece yangın değil tüm kaçış gerektiren durumlarda kolaylık ve zamandan kazandırır. Diğer kapılardan farklı olarak yangın kapılarının üretimi bazı zorunlu özellikleri sebebiyle daha özenli yapılmalıdır.Yangına dayanım süresine göre içerisine konulan taşyünü dahil, ısıyı alınca şişerek alevlerin ve dumanın geçmesini engelleyen yangın contası ve panik halinde kaçışı kolaylaştıran bir dokunuşla açılan panikbar kilidi bildiğimiz diğer kapılardan yangın kapısını ayıran önemli ve zorunlu özelliklerdir.

Firmamız Buluş Dış Ticaret Ltd Şti’nin markası olan Anadolu Yangın, yangın güvenliği alanında yaklaşık 20 yıllık tecrübesiyle tüm ülke genelinde başarıyla hizmet vermektedir.

Marka tescilii ve yangına dayanıklılık sertifikasıyla hizmete sunduğumuz yangın kapıları ,yapılarda ruhsat alımına ve yönetmeliğe %100 uygunlukla Buluş Dış Ticaret tarafından üretilmektedir.

Yangın güvenliği konusunda her sorunuza net cevap alabileceğiniz uzman kadromuz Anadolu Yangın Güvenlik Sistemleri olarak hizmetinizdedir.