2003'ten Günümüze

Anadolu Yangın Güvenliği Sistemleri

Buluş Dış Ticaret Ltd. Şti. bünyesinde tüm Türkiye’ye hizmete açtığımız Anadolu Yangın Güvenlik Sistemleri özveriyle ve yüksek uzmanlığıyla hizmetinizdedir.

2003 yılında kurulan Buluş Dış Ticaret günümüze kadar gelen zaman içinde kendi bünyesinde oluşturduğu tescilli markalarıyla Yangın Güvenlik Sistemlerinde Türkiye’de başarılı projelere imza atarak sektörün en güçlü ve aranılan firmalarından olmayı başarmıştır.

Türkiye genelinde Yangın Merdiveni, Yangın Kapısı, Otomatik Sprinkler Sistemler, Yangın Dolabı, Çelik Konstrüksiyon ve  Yürüme Yolu imalat ve montajında bünyemizde bulunan diğer tecrübeli ve tescilli markalarımızla beraber Anadolu Yangın, Buluş Dış Ticaret Ltd. Şti. güvencesiyle siz değerli iş ortaklarımızın güveni ve talepleriyle hzıla büyümeye, gelişmeye başlamıştır.

Yaklaşık 20 yıllık tecrübemizle ve her biri konusunda uzman olan ekibimizle sektörde edindiğimiz prestijli noktanın bilinciyle müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla siz değerli iş ortaklarımızın güvenilir çözüm kapısı olmaya devam etmekteyiz.