• 16 Ağustos 2019
  • Mustafa
  • Genel

Ferforje

Bir sanat olarak da tanımlandırılan ferforje, demirin yüksek ateşte dövülerek şekil verilmesiyle ortaya çıkar. Oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü bir üründür ve usta eller tarafından yapılırsa uygulandığı yerin görselliğine sağladığı katkı sebebiyle sıkça tercih edilmektedir.

İç veya dış mekan farketmeksizin mekanın tasarımı ve istenilen işlevselliğe göre neredeyse sınırsız model ve desende ferforje uygulaması yapılabilir.

Firmamız olarak yangın merdiveni, yangın kapısı, z yangın merdiveni ürünlerimizi deneyimli ve eğitimli uzman ekibimizle kendi atölyemizde imal etmekteyiz.

Malzemelerimizi tedarik ettiğimiz firmalar ile uzun yıllardır çalışmaktayız. Güvenin ve güvenliğin esas alınması gereken bu sektörde müşterilerimizin ve çalışanlarımızın güvenliğine verdiğimiz değer ile en iyi kalitedeki malzemeyle en hassas işçiliği birleştirerek yaptığımız işin mükemmel olmasını hedefliyor ve sağlıyoruz.

 

Uygun Fiyata Ferforje

Yangın kapısı ve tüm yangın söndürme sistemleri ile ilgili öğrenmek istediğiniz her türlü bilgiyi bize ulaşarak uzman ekibizden alabilirsiniz. http://anadoluyangin.com/iletisim/